Ludovico Einaudi
До початку події
  • днів
  • годин
  • хвилин

Ludovico Einaudi

14
Листопада
2021
Неділя, 20:00
.Кожен виступ цього композитора, безперечно, глибокий емоційний та філософський досвід для слухачів. Тож поки чекаємо Людовіко в гості, будемо разом передивлятись фільми з його легендарними саундтреками. Почнемо, наприклад, з «1+1».

Дозволити класиці зазвучати сучасно – цього вдалося досягти італійському композитору Ludovico Einaudi.

У пошуках власного унікального висловлювання артист сміливо переосмислив класику, додаючи до неї електронного звучання, мотивів етно, року й динаміки популярної музики.

Його роботи стали саундтреками до таких фільмів, як «Чорний лебідь» оскароносного Даррена Аронофські і «Матуся» юного генія Ксав’є Долана.

❗️ До уваги відвідувачів концерту Людовіко Ейнауді, який відбудеться 14 листопада ❗️ 

 У зв’язку зі встановленням «червоного» рівня епідемічної загрози у місті Київ, обов’язковою умовою доступу на концерт для глядачів є наявність одного з наступних документів:

▪️Негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу
▪️Негативний результат експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який проведено не більш як за 72 години до часу проведення заходу
▪️Документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації
▪️Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 двома дозами вакцини
▪️Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19
▪️Міжнародний, внутрішній чи іноземний сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР

 ❗️ Особам молодшим 18 років необхідно мати документ, що підтверджують вік.

☝️ Ви матимете можливість зробити експрес-тест на місці, перед концертом. Але краще все ж подбати про це заздалегідь, аби уникнути черг та вчасно потрапити на концерт.

Дякуємо за розуміння! Друзі, бережіть себе!

  • купівля
    без посередників
  • гарантія
    оригінальності квитка