Правила відвідування

УВАГА! Купуючи квиток, ви погоджуєтеся з правилами, встановленими організаторами. Організатори не несуть відповідальність за здоров'я та  збереження речей власника квитка. 

Вхід відвідувачів на захід буде здійснюватися за правилами відповідно до чинних на день проведення норм, встановлених Кабінетом Міністрів України. Детальна інформація буде опублікована ближче до заходу.

Правила проходження на Захід:

На квитку розміщений унікальний штрих-код, за яким здійснюється прохід на Захід. Після придбання квитка ні в якому разі не передавайте квиток третім особам і не публікуйте його в мережі Інтернет з метою уникнення підробки. Організатор концерту і адміністрація концертного майданчика не несуть відповідальності за підроблені квитки.

Вхід на концерт здійснюється тільки по квитках і запрошеннях, які затверджені організаторами заходу.

Придбані квитки поверненню та/або обміну не підлягають, крім скасування заходу, за винятком скасування за обставинами, викладеними в п. 11.1. публічної оферти.

Квиток дійсний на одну особу незалежно від віку відвідувача концертного заходу.

Власник квитка зобов'язаний займати місце відповідно до куплених квитків.

Після придбання квитка стежте за інформацією про концерт на випадок змін щодо його проведення (про перенесення дати та/або часу початку заходу, про скасування або інших змін)

Концертне агентство залишає за собою право зміни програми та тривалість заходів, що проводяться.

Квиток необхідно зберігати до кінця заходу і пред'являти його адміністрації майданчику, організатора або служби безпеки.

Правила знаходження на концерті:

Зазвичай двері концертного майданчика відкриваються за 1 годину до початку концерту.

Відвідування концертних заходів дітям до 7 років - не рекомендується.

Особи, які не досягли 16 років, можуть відвідати концерт виключно у супроводі дорослих.

Власнику квитка може бути відмовлено в праві відвідування заходу в разі порушення правил даного регламенту.

Щоб уникнути стресових ситуацій перед початком концерту і зменшити час при проходженні квиткового контролю та особистого огляду відвідувачів співробітниками безпеки, приходьте на концертний майданчик завчасно. Для своєї безпеки та безпеки навколишніх дотримуйтесь інструкцій служби безпеки і допомагайте в здійсненні заходів безпеки при відвідуванні концерту.

Відвідувачам в нетверезому стані або в стані наркотичного сп'яніння буде відмовлено у відвідуванні концерту без компенсації вартості квитка.

Відвідувачі, які порушують правила або не підкоряються вимогам офіційних осіб, будуть виведені із залу без компенсації вартості квитка.

Повідомляйте організатора або службу безпеки про будь-які прояви грубості та вандалізму.

Категорично забороняється проносити на Захід:

зброя (включаючи холодну, газову та газові балончики)

наркотичні речовини та пристосування для їх застосування

предмети що б’ються та колючі предмети

піротехніку всіх видів

будь-які рідини, включаючи алкогольні та безалкогольні напої, духи в тарі більше 30мл

харчові продукти

відеоапаратуру

фотоапаратуру

будь-яку аудіоапаратуру для запису.

селфі палиці

планшети

вогненебезпечні предмети

ліхтарі

Всі перераховані предмети будуть вилучатися службою безпеки при вході на концертний майданчик. 

Відвідування концерту є ризиком, який бере на себе власник квитка.

Організатори та адміністрація концертного майданчика не несуть відповідальності за загублені під час перебування на концерті особисті речі відвідувачів.

З питань розташування гардеробів, барів, туалетів, втрати речей та інших питань, що стосуються перебування на майданчику, звертайтеся до адміністраторів концертного майданчика.

Ліцензійна продукція артистів (музична продукція і мерчендайзинг) продається тільки на території проведення заходу. Остерігайтеся придбання неліцензійної продукції за межами концертного майданчика.

У зв'язку зі здійсненням підвищених заходів громадської безпеки початок концерту може бути затримано.

Відвідувачі, які запізнилися на Захід, можуть бути допущені тільки в момент антракту або технічної паузи під час заходу. У разі відсутності таких, прохід в концертний зал не може бути гарантований.

Відвідувачі, що порушують встановлений порядок і не підкоряються вимогам офіційних осіб, не допускаються на Захід, або виводяться з концертного залу без компенсації вартості квитка.

Крім вищевказаних правил відвідування концертів відвідувачі зобов'язані виконувати правила відвідування концертного майданчика, на якій знаходяться.

На майданчиках де є кілька видів глядацьких зон (партер, балкон, фан-зона - сектора і т.п.) переміщення між зонами заборонено.

Квиток повинен містити наступну інформацію:

Найменування і вид послуги (заходу)

Час надання послуги (час початку заходу)

Місце проведення заходу

Місце глядача в залі/ вид глядацької зони

Вартість 

Унікальний штрих-код

Правила користування гардеробом:

Гардероб починає роботу за 1 годину до офіційно оголошеного часу початку заходу.

Факт взяття речей на зберігання посвідчується видачею номерного жетона на верхній одяг і головні убори.

Працівник гардероба приймає на зберігання верхній одяг, головні убори, і несе відповідальність за втрату, недостачу або пошкодження прийнятих речей

На зберігання не приймаються гроші, цінні речі, ключі, стільникові телефони і дамські сумочки, а також продукти харчування.

У разі втрати номерного жетона особою, що здала речі на зберігання, повернення речей може бути проведене тільки після закінчення роботи гардероба, при наявності документа, що посвідчує особу, в присутності співробітника Служби безпеки закладу.

Працівник гардероба не має права без згоди особи, яка здала речі на зберігання, користуватися цими речами або надавати можливість користування ними іншим особам, крім випадку, коли це пов'язано з необхідністю забезпечити збереження речей.

Речі, забуті в гардеробі та не забрані глядачем після концерту, підлягають огляду співробітником Служби безпеки закладу.

Забороняється:

Здавати в гардероб газові балончики, легкозаймисті та вибухові речовини і матеріали, хімічні та лікарські препарати, а також великогабаритні речі та важкі сумки.

Передавати номерні жетони третім особам.

Здавати на зберігання речі, якщо вони мають неохайний зовнішній вигляд (забруднені брудом, мазутом, фарбою і т.п.).

Входити стороннім особам до службового приміщення гардеробу.

У разі порушення вищевикладених правил та за збереження речей що залишені без нагляду, адміністрація концертного майданчика та Організатор відповідальності не несе.

Інформація для людей з обмеженими можливостями:

Для запобігання труднощів, просимо Вас заздалегідь (не менше, ніж за 2 дні) зв'язатися з нами за допомогою електронної пошти – bilet.melnitsa@gmail.com. Наш представник зустріне Вас біля входу і проведе до місця, згідно купленого квитка.

Для комфортного проходу на наші концерти в Палаці Спорту, використовуйте Перший вхід праворуч.


Чекаємо Вас на наших концертах!