Перенесені події

Чому скасовують концерти в Україні заплановані з 12.03 по 31.07.2020?

Постанова Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 «Про Запобігання Поширення на території України коронавірусу COVID-19" вводить обмежувальні заходи на території України з 12.03.2020 по 31.10.2020 року на масові заходи. Тому менеджмент артистів і локальні організатори змушені переносити, а в окремих випадках і скасовувати заплановані концерти та інші шоу.

Чи можу я повернути квитки на події що перенесені?

Оскільки нинішня ситуація є форс-мажорною*, то здати квитки можна тільки в тому випадку, якщо організатор прийме рішення скасувати подію повністю. У тому випадку, коли захід перенесено на нову дату, повернення коштів здійснюватися не буде.

Чи буде дійсним мій квиток на нову дату концерту? 

Так, всі квитки на події, які були перенесені, залишаються дійсними і обмінювати їх на нові не потрібно.

Де я можу подивитися нову дату концерту?

На цій сторінці, після того як організатори узгодять нові дати з артистами і майданчиками, ми будемо додавати нову інформацію.

*форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) - надзвичайні та невідворотні обставини, що об’єктивно унеможливлюють виконання зобов’язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов’язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами. 

Ми просимо вас з розумінням поставитися до тих обставин, в яких ми всі разом опинилися, і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Концерти що  перенесені:

1) Концерт Palaye Royale перенесено. Нова дата - 17 червня, Caribbean Concert Hall

2) Концерт Nothing But Thieves у Києві перенесено на 02 грудня 2021 року. 

3) Концерт Nothing But Thieves у Львові перенесено на 01 грудня 2021 року. 

4) Концерт Nothing But Thieves у Харкові перенесено на 04 грудня 2021 року. 

5) Концерт Ludovico Einaudi перенесено на 20 вересня 2021 року. 

Концерти що скасовані:

1)  Cavetown скасовано. Просимо ознайомитись з інструкцією та надіслати документи для повернення коштів. 

Інструкція

Заява

Нові дати виступів узгоджуються з гуртами та будуть оголошені найближчим часом. Для визначення нової дати виступу необхідно мати інформацію про дати зняття карантину і не тільки в Україні. Необхідно мати точну інформацію про терміни відновлення авіа- та залізничного сполучення між країнами. Тому просимо поставитися з розумінням до ситуації щодо оголошення нових дат.