Для преси

Шановні журналісти!

Прес-служба концертного агентства Melnitsa відкрита і готова до співпраці в наступних форматах:

* надання всієї необхідної інформації про артиста / групу - фото, відео матеріали, офіційні прес-релізи;

* сприяння в організації інтерв'ю.

Для того щоб наша співпраця була плідною і приємною, просимо перед оформленням заявки ознайомитися з правилами акредитації:

1. Від одного видання на концертний захід акредитуються:

* ТV - знімальна група в складі до 3-х осіб;

* Online-видання - 1 особа;

* Друковані ЗМІ - 1 особа;

* Радіостанції - 1 особа;

Акредитацію вільних фотографів на заходи не передбачено. Всі фотоматеріали прес-служба надає за запитом.

Акредитація фотокореспондентів - в індивідуальному порядку.

2. Умови акредитації:

ДЛЯ ДРУКОВАНИХ ЗМІ - ТИРАЖ ВІД 30 000. Акредитація здійснюється тільки на підставі розгорнутого анонса (не менше 1/2 смуги). При запиті на акредитацію просимо надати верстку публікації і точні дати виходу матеріалу.

ДЛЯ ТV ЗМІ. Акредитація здійснюється тільки на підставі анонсу сюжету про концерт. При запиті на акредитацію необхідно надати інформацію про програму, в якій буде розміщений сюжет, дату і час виходу в ефір, кількість показів.

ДЛЯ РАДІО ЗМІ. Акредитація здійснюється тільки на підставі розміщення анонса концерту в ефірі радіо-станції. При запиті на акредитацію необхідно надати інформацію про кількість анонсів заходу, а також їх формату; анонси заходу повинні бути розміщені в ефірі не пізніше, ніж за 5 календарних днів до заходу.

ДЛЯ ІНТЕРНЕТ ЗМІ - від 5000 УНІКАЛЬНИХ ВІДВІДУВАЧІВ НА ДОБУ:

* акредитація надається на підставі анонсу статті про концерт, не пізніше, ніж за 14 календарних днів до заходу і розміщенні її в соцмережах ресурсу і на головній сторінці сайту з закріпленням мінімум на тиждень. При запиті акредитації, необхідно надати посилання на розміщений анонс, а також актуальну статистику відвідуваності сайту;

* акредитація надається на підставі розміщеного банера заходу на сайті з активним лінком на melnitsa.org не пізніше, ніж за 14 календарних днів до заходу. При запиті на акредитацію необхідно надати скрін банера, а також статистику показів і переходів.

3. Акредитація блогерів і адміністраторів великих мережевих пабліків проводиться тільки за особистим запитом на e-mail - melnitsa.info@gmail.com.

4. Просимо уважно ставитися до правил акредитації та заповненню форми, а також перевіряти всі контактні дані редакції.

5. Вихід пост-матеріалу про захід - обов'язкова умова для всіх акредитованих ЗМІ. Будь ласка, заздалегідь плануйте свою роботу і терміни виходу.

6. Акредитація закривається за 5 календарних днів до заходу. Всю інформацію про отримання акредитації буде надіслано на e-mail протягом 7 робочих днів.

7. Організатори залишають за собою право не коментувати причини відмови в акредитації і не вступати в подальше листування з цього приводу.